Ψάξε τώρα

Ιατρικός Επισκέπτης (Μερικής Απασχόλησης)

#NO72915
Τύπος: Μερική Απασχόληση
Norsetec

Θέση Εργασίας: Ιατρικός Επισκέπτης (Μερικής Απασχόλησης)

Περιοχή: Όλες οι πόλεις, με έδρα τη Λεμεσό

Η εταιρεία Norsetec Trading Ltd, που εξειδικεύεται στη διανομή φυσικών συμπληρωμάτων διατροφής για την υγεία, αναζητά Ιατρικό Επισκέπτη για την ενημέρωση επαγγελματιών υγείας (ιατρών και φαρμακοποιών) σχετικά με τα καινοτόμα προϊόντα της, με έδρα τη Λεμεσό.

Καθήκοντα:

  • Επισκέψεις σε ιατρούς και φαρμακοποιούς για την προώθηση προϊόντων της εταιρείας, όπως CholestoTec (διαχείριση χοληστερίνης), ProbioTec (προβιοτικά), ImmunoTec (ανοσοποιητικό σύστημα), και άλλα φυσικά συμπληρώματα.

  • Ενημέρωση σχετικά με τα οφέλη των προϊόντων για την υγεία.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Με ή χωρίς προηγούμενη εμπειρία στον κλάδο.

  • Επικοινωνιακές ικανότητες και διάθεση για μάθηση.

Παροχές:

  • Εταιρικό αυτοκίνητο.

  • Συνεχής εκπαίδευση για τα προϊόντα της εταιρείας.

Αποστολή βιογραφικών:

Email: norsetectrading@gmail.com
Τηλ: 70003626
Ιστοσελίδα:www.norsetec.eu