Ψάξε τώρα

ICTS - Φρουροί Ασφαλείας - Λεμεσός, Λάρνακα

#IA72973
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
ICTS AIRPORTS SECURITY

Η ICTS, μέλος του πολυεθνικού ομίλου ICTS Europe και από τις μεγαλύτερες εταιρείες ιδιωτικής ασφάλειας στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει άμεσα φρουρούς ασφαλείας για Λεμεσό.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Ακεραιότητα Χαρακτήρα
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  • Προηγούμενη πείρα στη θέση της ασφάλειας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Ικανότητα εργασίας σε σύστημα βαρδιών(πρωί-νύχτα)
  • Άδεια Φύλακα(εάν δεν κατέχετε άδεια φύλακα η εταιρεία θα σας βοηθήσει με τη διαδικασία απόκτησης της)

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος πρόσβασης
  • Στατική Φύλαξη

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο απολαβών, συνεχής εκπαίδευση στον τομέα ασφαλείας, μηνιαία βραβεία απόδοσης.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail hr@icts.cy.netμε τίτλο Φρουροί Ασφαλείας ή να επικοινωνήσουν με το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού στο 24505222 ή 99186827.