Ψάξε τώρα

Βοηθός Σταθμού Βιοαερίου - Cypra Ltd

#CL72979
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Cypra Ltd

Η Εταιρεία Cypra Ltd που δραστηριοποιείται στους τομείς Παραγωγή ζωικής πρωτεΐνης (Σφαγείο), Ανακύκλωση – διαχείρισης αποβλήτων και Παραγωγή πράσινης ενέργειας,ζητά να προσλάβει Βοηθό στις εγκαταστάσεις της στο Σταθμό Βιοαερίου.

Καθήκοντα και Ευθύνες

  • Βοηθά στην εκτέλεση καθηκόντων σχετικά με:

    • Λειτουργία του σταθμού βιοαερίου

    • Συλλογή των απαραιτήτων στοιχείων για μετρήσεις και δοκιμές στην παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας

    • Έλεγχο και εποπτεία εργασιών σύμφωνα με τις σχετικές νομοθεσίες

Επιθυμητά προσόντα:

  • Καλή γνώση γραπτής και προφορικής Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, υπευθυνότητα, πρωτοβουλία και ευθυκρισία

  • Πτυχίο στη Χημική Μηχανική, Μηχανική Περιβάλλοντος, Χημεία, Περιβαλλοντική Επιστήμη ή άλλο συναφή κλάδο

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα στην Εταιρεία μέσω διαδικτύου: ag@cypra.cy ή να τηλεφωνήσουν για συνάντηση στο 99390069.