Ψάξε τώρα

Βοηθός Διευθυντή Καταστήματος

#YS73011
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Yiannakis Savvides Ltd

Η εταιρεία μας Yiannakis Savvides Ltd, ζητά να προσλάβει ένα δυναμικό άτομο για την θέση Βοηθού διευθυντή καταστήματος στο κατάστημα μας στην Λευκωσία.

Αν είσαι άτομο φιλόδοξο, επικοινωνιακό, οργανωτικό και βρίσκεις ενδιαφέρον τον χώρο της διακόσμησης και του σπιτιού, αυτή η θέση ίσως είναι για εσένα.

Καθήκοντα

Να οργανώνει και να εκτελεί τα καθημερινά καθήκοντα του καταστήματος.

  • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών.
  • Διατήρηση και διαρκής αναβάθμιση της παρουσίας του καταστήματοςΝα υποστηρίζει τα καθημερινά καθήκοντα του Διευθυντή του καταστήματός.

Προσόντα και Απαιτήσεις

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών και Microsoft Office
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ενδιαφέρον για τον τομέα της διακόσμησης και του σπιτιού

Προηγούμενη εμπειρία στον χώρο της διακόσμησης, εξυπηρέτηση πελατών και γραμματειακά θα ληφθούν ώς επιπρόσθετα προσόντα.

Ωφελήματα

  • Απολαβές αναλόγως προσόντων
  • Απασχόληση Δευ-Παρ και Σάββατο πρωί (off απογευμα Τετάρτη)
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση
  • 13ος και 14ος μισθός & Ταμείο Προνοίας

Ποιοί είμαστε

Είμαστε μια οικογενειακή επιχείρηση με σεβασμό στο προσωπικό και τους πελάτες μας όπως μας έμαθε ο πατέρας και παππούς μας Γιαννάκης Σαββίδης απο 1963 όταν ξεκίνησε την πώληση ειδών υγιεινής στην κατεχόμενη Αμμόχωστο.

Σήμερα η επιχείρηση μας, που διατηρεί showrooms σε Λευκωσία, Λάρνακα και Λεμεσό, προμηθεύει τον κατασκευαστικό τομέα της Κύπρου με τις καλύτερες μάρκες κεραμικών και ειδών υγιεινής από εργοστάσια της Ευρώπης.

Μάθετε περισσότερα για εμάς.

Αιτήσεις

Αν θέλεις να γίνεις μέλος της ομάδας μας, στείλε το βιογραφικό σου στο πιο κάτω email, με τίτλο “Θέση Βοηθού Διευθυντή καταστήματος”
savvidesmag@cytanet.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα εξεταστούν με πάσα διακριτικότητα.