Ψάξε τώρα

Εκπρόσωπος Πωλήσεων

#EG73154
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση
E.M.C GIORGALLOS HOME CARE SYSTEMS

Είσαι φιλόδοξος και δυναμικός άνθρωπος, που αναζητάς την επόμενη πρόκληση στη ζωή σου; Η εταιρεία μας παγκοσμίως αναγνωρισμένη με ειδίκευση στην καινοτομία και την ποιότητα, αναζητά νέους συνεργάτες για το τμήμα των πωλήσεων.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Άδεια οδήγησης
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας
  • Εξαιρετική οργανωτική ικανότητα και διαχείριση χρόνου
  • Ομαδικότητα
  • Δεξιότητες επικοινωνίας
  • Εμπειρία στις πωλήσεις επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη

Καθήκοντα:

  • Προβολή και προώθηση των προϊόντων μας
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με νέους και υφιστάμενους πελάτες
  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια εντός και εκτός Κύπρου
  • Επίτευξη στόχων

Προσφέρουμε:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών ( 2000 € ) και έξτρα bonus
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανέλιξης και προόδου
  • Εκπαίδευση και κατάρτιση
  • Συμμετοχή σε διαγωνισμούς της εταιρείας με ταξίδια και διαφορά δώρα

Εάν είσαι έτοιμη/έτοιμος να αναλάβεις αυτή την πρόκληση και να εργαστείς σε μια παγκόσμια εταιρεία με στόχο την επιτυχία και την προσωπική ανέλιξη, στείλε μας το βιογραφικό σου με τίτλο email (SALES): dps@kirby-cypru.eu

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;