Ψάξε τώρα

Λειτουργός Προώθησης/ Πωλητής-τρια (Διπλός Ρόλος)

#CP73185
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Cyprus Promo Team Ltd

Η Cyprus Promo Team, εκ μέρους της εταιρείας Phoenicia Fereos Cyprus Ltd, η οποία εξειδικεύεται στην εισαγωγή και διανομή καπνικών προϊόντων, αναζητά Λειτουργό Προώθησης / Πωλητή-τρια για τα προϊόντα θέρμανσης καπνού glo και τα προϊόντα ατμίσματος VUSE go, για τις επαρχίες Λευκωσία, Λάρνακα, Λεμεσό, Αμμόχωστο και Πάφο.

Περιγραφή θέσης:

  • Ανάπτυξη και διαχείριση σχέσεων με πελάτες και συνεργάτες
  • Εκπαίδευση και ενημέρωση πελατών σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας
  • Πώληση και προώθηση προϊόντων
  • Επίτευξη ή υπέρβαση στόχων πωλήσεων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Εξαιρετικές δεξιότητες επικοινωνίας και πειθώ για την ανάπτυξη σχέσεων με πελάτες
  • Πωλησιακές ικανότητες
  • Δυναμισμός
  • Ευελιξία, υπευθυνότητα, ευγένεια και στόχευση στο αποτέλεσμα
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων ή εξυπηρέτησης πελατών

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη απασχόληση
  • Ελκυστικό σταθερό μηνιαίο μισθό
  • 13ο μισθό
  • Bonus βάσει απόδοσης
  • Ασφαλιστική κάλυψη (Κοινωνικές Ασφαλίσεις)
  • Κάλυψη εξόδων μετακίνησης
  • Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη

Δυνατότητα Απασχόλησης:

  • 5 ημέρες/εβδομάδα - 4 Καθημερινές & 1 Σάββατο* (συνολικά 2 Σάββατα τον μήνα*)
  • 5ωρη απασχόληση
  • Σταθερό πακέτο αποδοχών

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο info@cypruspromoteam.com μέχρι τις 20 Οκτωβρίου, και να γράψουν τον κωδικό DS 121 Full Time στο θέμα (subject).

Κάντε τώρα αίτηση

Συνοδευτική Επιστολή: (Προεραιτικό)