Ψάξε τώρα

Management Trainee -Cartridge World (Technology Store)

#DT73350
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
DMG Trading Ltd

Εκπαιδευόμενος Διαχείρισης Καταστήματος - CartridgeWorld(Κατάστημα Τεχνολογίας)

"Αναζητούμε ξεχωριστές προσωπικότητες που έχουν την επιθυμία να μάθουν και να αναπτύξουν την καριέρα τους μαζί μας!".

Σας ενδιαφέρει η τεχνολογία και επιθυμείτε να ξεκινήσετε την καριέρα σας στο λιανικό εμπόριο; Γίνετε μέλος της δυναμικής μας ομάδας ως εκπαιδευόμενος, όπου θα αποκτήσετε πρακτική εμπειρία σε ένα περιβάλλον με γρήγορο ρυθμό.

Βασικά καθήκοντα:

● Βοήθεια στην καθημερινή λειτουργία του καταστήματος και στην άριστη εξυπηρέτηση πελατών

● Θα μάθετε στρατηγικές διαχείρισης αποθέματος και merchandising

● Θα παρέχετε υποστήριξη και συνεργασία στην ομάδα για την επίτευξη πωλήσεων

● Θα συμμετέχετε στα εκπαιδευτικά μας προγράμματα για να αναπτύξετε δεξιότητες διαχείρισης

Προσόντα:

● Ενθουσιασμός για την τεχνολογία και το λιανικό εμπόριο

● Ισχυρές επικοινωνιακές και ομαδικές ικανότητες

● Προθυμία για μάθηση και προσαρμογή σε ένα ταχέως μεταβαλλόμενο περιβάλλον

● Ελληνόφωνος / Αγγλόφωνος

● Άδεια οδήγησης με λευκό ποινικό μητρώο

Τι προσφέρουμε:

● Ανταγωνιστικός μισθός

● Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης

● Φιλικό και συνεργάσιμο περιβάλλον εργασίας

● Ευέλικτο ωράριο

Σχετικά με εμάς:

Στην Cartridge World Cyprus, δεσμευόμαστε να παρέχουμε λύσεις εκτύπωσης υψηλής ποιότητας προάγοντας παράλληλα τη βιωσιμότητα. Ως κορυφαίος έμπορος λιανικής για περισσότερα από 20 χρόνια στην Κύπρο, είμαστε περήφανοι για την εξαιρετική εξυπηρέτηση πελατών και τις φιλικές προς το περιβάλλον πρακτικές μας. Η έμπειρη ομάδα μας είναι αφοσιωμένη στο να βοηθά τους πελάτες να βρουν τα καλύτερα προϊόντα για τις εκτυπωτικές τους ανάγκες, διασφαλίζοντας ότι λαμβάνουν αξία και αξιοπιστία. Ελάτε μαζί μας και γίνετε μέλος μιας εταιρείας που εκτιμά την καινοτομία, την ανάπτυξη και το πάθος για την τεχνολογία.

Εάν είστε έτοιμοι να κάνετε το πρώτο βήμα στην καριέρα σας, στείλτε το βιογραφικό σας και τη συνοδευτική επιστολή σας στη διεύθυνση hp@cwcyprus.com.

Ανυπομονούμε να σας γνωρίσουμε!

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;