Ψάξε τώρα

Τεχνικός Εργαλείων

#SH73506
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Spanias Hardware

Η Εταιρεία μας, SPANIAS HARDWARE, που δραστηριοποιείται στον τομέα εισαγωγής και εμπορίας διαφόρων εργαλείων, ενδιαφέρεται να εργοδοτήσει άτομο στο τμήμα επιδιορθώσεων για την θέση Τεχνικού Εργαλείων στο κατάστημα μας στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

Το άτομο θα εργάζεται στο εργαστήριο της εταιρείας και θα επιδιορθώνει εργαλεία, μηχανήματα κ.α. Το άτομο πρέπει να έχει την ικανότητα επίλυσης τεχνικών προβλημάτων και ορθής διαχείρισης χρόνου.

Απαιτούμενα Προσόντα:

• Γνώση ελληνικής γλώσσας.
• Γνώση αγγλικής γλώσσας.
• Βασική χρήση Η/Υ.
• Εμπειρία σε επισκευές εργαλείων/μηχανημάτων.

Δίπλωμα/πτυχίο/εμπειρία σε Μηχανολογία, Ηλεκτρολογία, Οικοδομή ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

Επικοινωνιακές Δεξιότητες:

• Έμφαση στην εξυπηρέτηση του πελάτη.
• Οργανωτικές ικανότητες.

Απολαβές:

Οι απολαβές είναι ανταγωνιστικές και θα εξαρτηθούν από την εμπειρία και τις ικανότητες του υποψήφιου εργαζομένου. Η εταιρεία παρέχει 13ο μισθό και ευκαιρία σε επιπρόσθετο bonus με την επίτευξη στόχων της εταιρείας και με βάση την αξιολόγηση εργαζομένου.

Παρακαλούμε στείλτε το βιογραφικό σας στο careers@spanias.com.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;