Ψάξε τώρα

Υπεύθυνος/η βάρδιας

#DR73589
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
DART RECRUITMENT

Εκ μέρους πελάτη μας, μια από τις κορυφαίες αλυσίδες καφέ στην Κύπρο, αναζητούμε να προσλάβουμε Υπεύθυνο/η Βάρδιας για να ενταχθεί στην δυναμική ομάδα τους στην Έγκωμη Λευκωσίας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα είναι υπεύθυνος για τη λειτουργία του καταστήματος κατά τη διάρκεια της βάρδιας, εξασφαλίζοντας την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών και τη διατήρηση υψηλών προτύπων ποιότητας.

Απαιτούμενα προσόντα:
. Προηγούμενη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση ή σε ρόλο με ευθύνες διοίκησης θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
. Επικοινωνιακές δεξιότητες και ικανότητες ηγεσίας.
. Προσανατολισμός στην εξυπηρέτηση πελατών.
. Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση και σε γρήγορο ρυθμό.
. Ευελιξία και προθυμία να εργαστεί σε μεταβλητές ώρες αν χρειαστεί, συμπεριλαμβανομένων Σαββατοκύριακων και αργιών.

Καθήκοντα και αρμοδιότητες:
. Διαχείριση και εποπτεία της καθημερινής λειτουργίας του καταστήματος.
. Εκπαίδευση και καθοδήγηση του προσωπικού κατά τη διάρκεια της βάρδιας.
. Εξασφάλιση της άριστης εξυπηρέτησης των πελατών και της ικανοποίησής τους.
. Επίλυση ζητημάτων και παραπόνων πελατών.
. Υποστήριξη της ομάδας για την επίτευξη των στόχων πωλήσεων και απόδοσης.
. Διασφάλιση τήρησης των υγειονομικών κανονισμών και των διαδικασιών ασφαλείας.

Παροχές:
. Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
. Παροχή αυτοκινήτου εταιρείας.
. Παροχή διαμερίσματος συμπεριλαμβανομένου ρεύματος και νερού.
. Ευχάριστο και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.
. Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης.
. Εκπαίδευση και υποστήριξη για την εξέλιξη της καριέρας σας.

Τέλος, το γραφείο μας Dart Recruitment θα είναι δίπλα στον επιλεχθέντα υποψήφιο/α καθ΄ όλη την διάρκεια της εργασίας παρέχοντας υποστήριξη σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους εδώ.