Ψάξε τώρα

Τεχνικό Προσωπικό για πλήρη/μόνιμη απασχόληση.

#GS73780
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
G. Solonos Hitech Solutions Ltd

Η εταιρεία G. Solonos Hi-Tech Solutions Ltd ενδιαφέρεται να προσλάβει Τεχνικό Προσωπικό για πλήρη/μόνιμη απασχόληση.

Ελάχιστα Προσόντα:

1. Απολυτήριο μέσης εκπαίδευσης
2. Άδεια οδήγησης, τουλάχιστον για την κατηγορία «Β»
3. Στην περίπτωση αρρένων να έχει εκπληρωθεί η στρατιωτική υπηρεσία
4. Πιστοποιητικό Λευκού Ποινικού Μητρώου από την Αστυνομία

Κύρια Καθήκοντα και Ευθύνες:

  1. Εγκατάσταση και Συντήρηση Συστημάτων Ασφαλείας ή/και
  2. Εγκατάσταση και Συντήρηση Φωτοβολταικών Συστημάτων

Κατά την διάρκεια ισχύος της συμφωνίας εργοδότησης θα προσφέρεται ακάθαρτος μηνιαίος μισθός αναλόγως προσόντων καθώς και 13ος μισθός. Επιπρόσθετα η εταιρεία προσφέρει τα ακόλουθα ταμεία: T.K.A., Τ.Κ.Σ., Τ.Π.Π., Τ. Αν.ΑΔ (υποχρεωτικές εισφορές εργοδότη) και Ταμείο Προνοίας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να επικοινωνούν με το Τμήμα προσωπικού της εταιρείας στο τηλ. 22533033 ή/και να υποβάλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα στην ηλεκτρονική διεύθυνση gsolonos@gshitech.com

Η επιλογή του/της υποψηφίου/ας θα γίνει με προσωπική συνέντευξη.

Στην προσωπική συνέντευξη θα κληθούν οι ενδιαφερόμενοι/ες που θα επιλέξει η εταιρεία, μετά από αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων.

Η εταιρεία δεν είναι υπόχρεα να καλέσει σε προσωπική συνέντευξη όλους/όλες τους/τις ενδιαφερόμενους/ες.

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;