Ψάξε τώρα

Ζητούνται Sales Assistants για πλήρη ή/και μερική απασχόληση για τα καταστήματα μας στα Λατσιά.

#LG73903
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση / Μερική Απασχόληση
LOOKING GOOD BOUTIQUE

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απαραίτητη Προϋπηρεσία 2-3 Χρόνια σε Καταστήματα Γυναικείας Ένδυσης
  • Ενδιαφέρον για την Μόδα και αντίληψης του ύφους του Καταστήματος
  • Ικανότητα Άριστης Επικοινωνίας με Θετική και Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Οργανωτική ικανότητα και Αφοσίωση στην Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Πολύ καλή γνώση και χρήση των social media
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χειρισμός ταμείου
  • Τακτοποίηση καταστήματος

Αν σε ενδιαφέρει να γίνει μέλος της ομάδας μας στείλε μας το βιογραφικό σου στοlookinggoodbtq@gmail.com

Η Θέση Αφορά για Full Time ή και για Part Time απασχόληση.