Ψάξε τώρα

Scooper Pahit Ice NICOSIA MALL

#PI74110
Τύπος: Μερική Απασχόληση
Pahit Ice

Η παγωταρία μας στο NICOSIA MALL (Λακατάμια) ψάχνει άτομα με ενέργεια και χαμόγελο να στελεχώσει την ομάδα της!

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εξασφάλιση άριστης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Συνεισφορά στην ανάπτυξη των πωλήσεων.
  • Συμμόρφωση με τις πολιτικές και τους κανονισμούς της εταιρείας και του καταστήματος.

Προσόντα:

  • Καλή γνώση Ελληνικών και Αγγλικών.
  • Πολύ καλή επικοινωνία και ομαδικότητα.
  • Ικανότητα να μαθαίνει γρήγορα και ακολουθεί διαδικασίες.
  • Η προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε παρόμοιο ρόλο, στoν τομέα του λιανικού εμπορίου, θα θεωρείται πλεονέκτημα.

Παροχές:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών.
  • Πληρωμένη άδεια ετησίως.
  • Καλοκαιρινό Bonus.
  • Εκπτώσεις σε όλα τα προϊόντα της εταιρίας.