Ψάξε τώρα

Χημικός Μηχανικός ή Μεταλλουργός Μηχανικός

#SH74162
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Καθήκοντα

Επίβλεψη παραγωγικών μονάδων υδρομεταλλουργίας

Συμμετοχή σε προγράμματα τεχνολογικής αναβάθμισης των εργασιών της εταιρείας

Προσόντα

Διάθεση για ταχεία εκμάθηση τεχνολογικών θεμάτων και εργασία σε βιομηχανικές συνθήκες

Μέλος του ΕΤΕΚ

Σχετική εμπειρία ή προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη αλλά εάν υπάρχει, θα θεωρεί χρήσιμο προσόν

Απαιτείται άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών (Microsoft Office) και της Αγγλικής γλώσσας

Οι αιτητές/τριες που πληρούν τα προσόντα θα ειδοποιηθούν για συνέντευξη, όπου θα δοθούν λεπτομέρειες για τα καθήκοντα και τις υποχρεώσεις της θέσης.

Προσφέρεται ένα ελκυστικό πακέτο απολαβών που περιλαμβάνει πολλά ωφελήματα και ευκαιρία σταδιοδρομίας υψηλών απαιτήσεων.

Οι ενδιαφερόμενες/οι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: m.neophytou@helleniccuprum.com μέχρι την 13 Nοεμβρίου 2024.