Ψάξε τώρα

Εξωτερικοί Πωλητές

#KC74331
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση

Λόγω της συνεχόμενης ανάπτυξης του οργανισμού μας στον χώρο των πωλήσεων, αναζητούμε ανθρώπους φιλόδοξους και εργατικούς, για άμεση εργοδότηση.

Αναζητούμε Ανθρώπους με όραμα, φιλοδοξία και πάθος για επιτυχία όπου ΜΑΖΙ θα αξιοποιήσουμε τις ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕΣ προοπτικές ανέλιξης που προσφέρουμε για να πετύχουμε στόχους, προσωπικούς, ομαδικούς αλλά και επαγγελματικούς.

Επιθυμητά Προσόντα Υποψηφίων:

  • Άδεια οδήγησης ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ.
  • Επικοινωνιακός και δυναμικός χαρακτήρας.
  • Εργατικότητα και Υπευθυνότητα.
  • Άνεση επικοινωνίας στην Ελληνική γλώσσα.
  • Ομαδικότητα και επιθυμία ανάπτυξης.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση προϊόντων στους πελάτες.
  • Εξυπηρέτηση πελατών.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανάπτυξη νέων ικανοτήτων.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών.
  • Αναγνώριση επιτευγμάτων.
  • Κίνητρα για επιτυχία.
  • Συμμετοχή σε διαγωνισμούς και ταξίδια.
  • Ξεκάθαρες προοπτικές Εξέλιξης και ανέλιξης.
  • Ζωντανό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
  • Bonus επιβράβευσης για επίτευξη στόχων.
  • Εκπαιδευτικά προγράμματα σε Κύπρο και Εξωτερικό.

Οι θέσεις είναι περιορισμένες γι’ αυτό θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.

Αποστολή βιογραφικού με τίτλο ‘’SALES’’ στο email: KRB.CY.HR@GMAIL.COM