Ψάξε τώρα

Θέση εργασίας - Διανομέας

#JM74354
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
J.L Motorace

Η εταιρεία, J.L. Motorace, ο μεγαλύτερος προμηθευτής εξαρτημάτων μοτοσυκλέτας στην Κύπρο, αναζητά νεαρό άτομο για πλήρη απασχόληση, στη θέση του διανομέα στη Λευκωσία. Οι παραδόσεις θα πραγματοποιούνται με σκούτερ 125cc.

Καθήκοντα:

  • Παράδοση (μεγάλου εύρους αντικειμένων) / Παραγγελιών
  • Τήρηση δρομολογίων παραδόσεων και χρονοδιαγραμμάτων
  • Φόρτωση, εκφόρτωση, προετοιμασία, επιθεώρηση και χειρισμός του οχήματος παραδόσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια οδήγησης μοτοσικλέτας με κυβισμό 125cc
  • Γνώση της Ελληνικής Γλώσσας

Όροι απασχόλησης:

Μισθός: €1000 καθαρά, με αξιολόγηση στους 12 μήνες.

  • Παροχή 13ου μισθού (κάθε Δεκέμβρη).
  • 20 μέρες άδειας, συμπεριλαμβανομένων των δύο εβδομάδων του Αυγούστου, που η εταιρεία είναι κλειστή.

Επιπρόσθετα ωφελήματα:

  • Προνομιακές τιμές σε είδη ένδυσης και εξαρτήματα από το κατάστημά μας.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση.

Ώρες εργασίας:

  • Δευτέρα - Παρασκευή: 9.00 π.μ. - 6.00 μ.μ., με 1 ώρα διάλειμμα το μεσημέρι.
  • Σάββατο: 9.30 π.μ. – 1.30 μ.μ. (Σε ισχύ 2 φορές κάθε μήνα μόνο).