Ψάξε τώρα

Ταμίας - Εκδότης/τρια Τιμολογίων (Κατ. Πάφου)

#CK74363
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Chr. Kapodistrias & Sons Ltd

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ ζητά να προσλάβει Ταμία - Εκδότη/τρια Τιμολογίων για το κατάστημα της στην επαρχία Πάφου.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση συναλλαγών με πελάτες.
  • Είσπραξη πληρωμών.
  • Έκδοση αποδείξεων και επιστροφή χρημάτων.
  • Ευγένεια προς τους πελάτες και άμεση εξυπηρέτηση.
  • Συγκέντρωση και επίδειξη μεγάλης προσοχής στο χειρισμό του ταμείου.
  • Τυχόν άλλες εργασίες οι οποίες μπορεί να ανατεθούν από τον Υπεύθυνο του Καταστήματος.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Πτυχίο από αναγνωρισμένη Σχολή Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης θα θεωρηθεί επιπρόσθετον προσόν.
  • Εργασιακή εμπειρία ως ταμίας ή σε παρεμφερή θέση στο χώρο των πωλήσεων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Καλή γνώση Η/Υ.
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.
  • Αξιόλογες δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης χρόνου.
  • Προσανατολισμός στην ικανοποίηση των πελατών.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνήσουν τηλεφωνικώς στο 22620010.