Ψάξε τώρα

Βοηθός Αποθήκης (Παραλαβή)

#AT74394
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Argosy Trading Company Ltd

Η ArgosyTradingCompanyLtd, εταιρεία με ηγετική θέση στην αγορά των καταναλωτικών προϊόντων ταχείας κυκλοφορίας (Fast Moving Consumer Goods) η οποία είναι μέλος του Ομίλου CTC, δέχεται αιτήσεις για πρόσληψη Βοηθού Αποθήκης στο τμήμα Παραλαβής στην κεντρική αποθήκη στην επαρχία Λευκωσίας.

Γενικά Καθήκοντα και Ευθύνες:

  • Παραλαμβάνει τα αποθέματα και εκτελεί εργασίες απόθεσης.

  • Εκτελεί αναπλήρωση αποθέματος σύμφωνα με τις εντολές.

  • Χρησιμοποιεί περονοφόρα οχήματα κατά την εκτέλεση των εργασιών ακολουθώντας της σχετικές οδηγίες ασφάλειας.

Απαιτούμενα Προσόντα και Δεξιότητες:

  • Προϋπηρεσία σε θέση εργασίας εντός αποθήκης θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

  • Χρήση ηλεκτροκίνητου περονοφόρου οχήματος θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.

  • Καλή γνώση Ελληνικής γλώσσας.

  • Ικανότητα να δουλεύει κάτω από πίεση.

  • Ταχύτητα.

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών και ωφελημάτων, συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική εμπειρία σε ένα δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

Στα πλαίσια της δέσμευσης μας για προστασία των προσωπικών σας δεδομένων, παρακαλούμε όπως υποβάλετε το βιογραφικό σας σημείωμα μέσω της ιστοσελίδας https://ctcgroup.com/careers/ μέχρι τις 18 Νοεμβρίου 2024. Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο σε περίπτωση που έχετε επιλεγεί ως υποψήφιος/α για τη συγκεκριμένη θέση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.