Ψάξε τώρα

Λειτουργός Τμήματος Κρατήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών

#AP74416
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
ANDREAS PETSAS & SONS PUBLIC LTD

ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

Η εταιρεία ενοικίασης οχημάτων Ανδρέας Πέτσας & Υιοί Δημόσια ΛΤΔ αναζητεί προσωπικό για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά γραφεία της στη Λευκωσία.

Θέση: Λειτουργός Τμήματος Κρατήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Διαχείριση καθημερινής αλληλογραφίας και αρχειοθέτησης

• Έκδοση και παρακολούθηση τιμολογίων, καθώς και επικοινωνία με πελάτες για διευθέτηση λογαριασμών

• Έλεγχος και παρακολούθηση εισπράξεων για την εξασφάλιση ομαλής ροής των πληρωμών

• Διαχείριση και υποστήριξη πελατών, παρέχοντας άμεση και ποιοτική εξυπηρέτηση

• Εκτέλεση άλλων καθηκόντων, ανάλογα με τις ανάγκες της επιχείρησης, όπως μπορεί να ανατεθούν από τη διοίκηση

Απαιτούμενα Προσόντα:

• Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης (κατά προτίμηση σε διοίκηση επιχειρήσεων, οικονομικά ή συναφή πεδία)

• Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

• Εξαιρετική χρήση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και του πακέτου Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

• Προηγούμενη εμπειρία ή γνώση λογιστικής θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση michalis@petsas.com.cy .

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;