Ψάξε τώρα

ICTS - Ελεγκτές/τριες Ασφαλείας

#IA74563
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
ICTS AIRPORTS SECURITY

Η ICTS, μέλος του πολυεθνικού ομίλου ICTS Europe και από τις μεγαλύτερες εταιρείες ιδιωτικής ασφάλειας στη Κύπρο, με υπηρεσίες ασφαλείας στα Αεροδρόμια και Λιμάνια της Κύπρου, ενδιαφέρεται να προσλάβει άμεσα ελεγκτές/screeners για τις ανάγκες ελέγχου επιβατών και αποσκευών στα Αεροδρόμια Λάρνακας και Πάφου.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Ακεραιότητα Χαρακτήρα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Δυνατότητα εργασίας υπό πίεση
  • Προηγούμενη πείρα στη θέση της ασφάλειας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν.
  • Ικανότητα εργασίας σε σύστημα βαρδιών(πρωί-νύχτα)
  • Άδεια Φύλακα(εάν δεν κατέχετε άδεια φύλακα η εταιρεία θα σας βοηθήσει με τη διαδικασία απόκτησης της)

Καθήκοντα:

  • Έλεγχος επιβατών και αποσκευών στα σημεία ελέγχου των αερολιμένων
  • Έλεγχος επιβατών και αποσκευών στους χώρους του Αερολιμένα με την χρήση ειδικών
  • μηχανημάτων

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο απολαβών συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού, συνεχής εκπαίδευση στον τομέα ασφαλείας αερολιμένα, μηνιαία βραβεία απόδοσης και άλλα εποχιακά ωφελήματα.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο e-mail hr@icts.cy.net με τίτλο Ελεγκτές Ασφαλείας ή να επικοινωνήσουν με το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού στο 24505222 ή 99186827

Θέλεις να λαμβάνεις ειδοποιήσεις σχετικές με νέες θέσεις εργασίας, θέματα καριέρας και επιχειρηματικότητας;