Ψάξε τώρα

Βοηθός Αποθήκης / οδηγός

#AS74588
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
ALEXANDROS STEPHANIS & CO LTD

Το Δίκτυο Καταστημάτων STEPHANIS, επιθυμεί να προσλάβει βοηθό για την Κεντρική αποθήκη STEPHANIS στην βιομηχανική περιοχή Ιδαλίου στην Λευκωσία.

Καθήκοντα:

• Μεταφορές εμπορευμάτων στα καταστήματα της εταιρείας σε διάφορες πόλεις.

• Μεταφορές και εγκατάσταση οικιακών συσκευών και άλλων προϊόντων στο χώρο του πελάτη.

• Διεκπεραίωση διάφορων εργασιών της αποθήκης.

Προσόντα:

• Γνώση της ελληνικής γλώσσας.

• Απόφοιτος Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.

• Γνώση βασικών λειτουργιών ηλεκτρονικού υπολογιστή.

• Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου με ταχύτητες.