Ψάξε τώρα

ZHTEITAI ΒΟΗΘΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ / ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ/ ΟΔΗΓΟΣ

#TT74739
Τύπος: Πλήρης Απασχόληση
Thesis Trading Co Ltd

Η εταιρεία THESIS, έκθεση επίπλων στη Λεμεσό, προσφέρει μόνιμη θέση εργασίας για άτομα στο τμήμα Αποθήκης / Παραλαβών / Φορτώσεων / Εκφορτώσεων.

Καθήκοντα:

  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία, φόρτωση και παράδοση προϊόντων στους πελάτες εντός συγκεκριμένων χρονικών πλαισίων
  • Διασφάλιση της ορθότητας των παραδόσεων και της κατάστασης των προϊόντων

συντηρεί την αποθήκη με οργανωμένο και αποτελεσματικό τρόπο

  • Προετοιμασία και παράδοση και τοποθέτηση προϊόντων στα καταστήματα σε Λεμεσό και Λευκωσία
  • Συμμετοχή στις απογραφές της αποθήκης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Κάτοχος Κυπριακής ή Ευρωπαϊκής ταυτότητας
  • Ευρωπαϊκή άδεια οδήγησης χωρίς βαθμούς ποινής
  • Κάτοχοι λευκού ποινικού μητρώου
  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Ικανότητα να δουλεύει κάτω από πίεση
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Προηγούμενη εμπειρία αποτελεί πλεονέκτημα

Ωφελήματα:

  • Ανταγωνιστικός μισθός με βάση τα προσόντα, την εμπειρία και τις προσδοκίες των υποψηφίων.
  • 13ος μισθός
  • Πληρωμένη άδεια 21 εργάσιμες μέρες το χρόνο

Ωράριο: 40hrs

Δευτ. Τρ. Πέμπ. Παρ. 8:00 – 16:00, Τετ. και Σάβ. 9:00 – 13:00

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν το βιογραφικό τους στο email: info@thesis.com.cy

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού. Θα ειδοποιηθούν μόνο τα άτομα που θα επιλεγούν για προσωπική συνέντευξη.