Find a Job

Παγκύπριος Σύνδεσμος Σπάνιων Γενετικών Παθήσεων “Μοναδικά Χαμόγελα” - Θέση Γραμματειακού Λειτουργού

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA45657
Type: Full time

Ο Παγκύπριος Σύνδεσμος Σπάνιων Γενετικών Παθήσεων “Μοναδικά Χαμόγελα” προκηρύσσει θέση Γραμματειακού Λειτουργού για το Πολυθεματικό Κέντρο Αξιολόγησης και Παρέμβασης Μοναδικά Χαμόγελα στον Κοτσιάτη με ωράριο 11:30 π.μ. μέχρι 19:30 μ.μ.

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες

  • Τίτλο Σπουδών τριτοβάθμιας εκπαίδευσης από αναγνωρισμένο Πανεπιστήμιο σε συναφή ή άλλο κλάδο
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γραφή και ομιλία)
  • Άριστη γνώση MS Office και ειδικά Outlook και Word
  • Πολύ καλές διαπροσωπικές ικανότητες
  • Εχεμύθεια και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα
  • Υπευθυνότητα, ευγένεια και συνέπεια
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα οργάνωσης και ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Γνώση του λογισμικού προγράμματος E-Soft θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Βασικά Καθήκοντα

  • Διαχείριση τηλεφωνημάτων, συντονισμό ραντεβού και προγραμμάτων
  • Υποδοχή και επικοινωνία με γονείς
  • Αρχειοθέτηση και οργάνωση αρχείων
  • Διαχείριση λογιστικών πράξεων (πληρωμές / αποδείξεις) καθώς και προετοιμασία για αποστολή στους λογιστές
  • Ετοιμασία επιστολών
  • Οργάνωση χρονοδιαγράμματος πολυθεματικών συναντήσεων
  • Διαχείριση αποθεμάτων γραφικής ύλης και τοποθέτηση παραγγελιών
  • Διαδικασία διαχείρισης πλατφόρμας ΓΕΣΥ

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να υποβάλουν τα ακόλουθα:

  • Επιστολή εκδήλωσης ενδιαφέροντος.
  • Βιογραφικό σημείωμα στο οποίο να καταγράφεται και η κλινική εμπειρία τους.
  • Αποδεικτικά στοιχεία των προσόντων τους.

Οι αιτήσεις θα πρέπει να σταλούν μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (σε μορφή.pdf ή .doc) στο admin@monadikacenter.com.cy το αργότερο μέχρι τις 11 Νοεμβρίου 2022.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?