Find a Job

Εργάτη/τριας Συντήρησης Γραφείου (Office Maintenance Worker)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#NS56960
Type: Full time

Η Noteris Services Limited για λογαριασμό της IronFX, αναζητά να προσλάβει ένα δυναμικό άτομο για να αναλάβει το ρόλο του/της Εργάτη/τριας Συντήρησης Γραφείου (Office Maintenance Worker).

Καθήκοντα:

  • Τακτική επιθεώρηση των κτιρίων για να εντοπιστούν και να επιδιορθωθούν άμεσα οι ανάγκες τις εταιρίας σύμφωνα με τις οδηγίες του Υπεύθυνου Γραφείου.
  • Οι εργασίες επιδιόρθωσης και συντήρησης περιλαμβάνουν υδραυλικές εργασίες, βαφή, επισκευή και συντήρηση δαπέδων, ηλεκτρικές επισκευές και συντήρηση συστημάτων θέρμανσης και κλιματισμού.
  • Διαχείριση και συντήρηση του εξοπλισμού και των προμηθειών του κτιρίου ώστε να πληρούν τα πρότυπα υγείας και ασφάλειας.
  • Μελέτη και συντονισμός όλων των εγκαταστάσεων στα κτίρια της εταιρείας με τους εξωτερικούς και εσωτερικούς παρόχους (τηλεπικοινωνίες, θερμότητα, a/c, ρεύμα κ.λπ.).
  • Παρακολούθηση όλων των κατασκευαστικών δραστηριοτήτων στα κτίρια της εταιρείας για διασφάλιση υψηλής ποιότητας παράδοσης.
  • Ανεύρεση προσφορών σύμφωνα με τις καθορισμένες προθεσμίες και με το κόστος προς το συμφέρον της Εταιρείας.
  • Ότι άλλο ζητηθεί από τον προϊστάμενο σχετικό με τη φύση της εργασίας.

Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 1-2 χρόνια εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας, προφορική και γραπτή
  • Ισχυρές οργανωτικές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων
  • Άριστες δεξιότητες διαχείρισης χρόνου και ικανότητα πολλαπλών εργασιών
  • Ανταπόκριση στα καθήκοντα που μπορεί να απαιτούνται για τη θέση

Απολαβές και Ωφελήματα:

  • Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο αποδοχών και ωφελημάτων

Εάν διαθέτετε τα πιο πάνω προσόντα και επιθυμείτε να γίνεται μέλος τις ομάδας μας, παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικός σας σημείωμα στην ακόλουθη ηλεκτρονική διεύθυνση: hr@noteris.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?