Find a Job

Αρχιτέκτονας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#GC57112
Type: Full time

Η εταιρεία GARPOZIS CONSTRUCTION & DEVELOPMENTS LTD αναζητεί Αρχιτέκτονα με σκοπό στελέχωσης του Αρχιτεκτονικού Τμήματος της εταιρείας.

Προσόντα:

  • Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες και ικανότητα πρωτοβουλίας.
  • Επικοινωνιακός, συνεργάσιμος και ευχάριστος χαρακτήρας.
  • Πολύ καλή γνώση των πολεοδομικών κανονισμών και γνώση των διαδικασιών έκδοσης των απαραίτητων αδειών.
  • Άριστη γνώση 2D και 3D προγραμμάτων. Οποιοδήποτε άλλο σχεδιαστικό πρόγραμμα θα θεωρηθεί σαν επιπλέον προσόν.
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Εγκεκριμένο μέλος του ΕΤΕΚ.
  • Οποιαδήποτε εργασιακή εμπειρία, θα θεωρηθεί σαν επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα:

  • Συναντήσεις με πελάτες, προμηθευτές, συνεργάτες.
  • Διεκπεραίωση οικοδομικών έργων από το αρχικό στάδιο σχεδιασμού μέχρι την ολοκλήρωση της κατασκευής τους.
  • Σχεδιασμός και ετοιμασία αρχιτεκτονικών μελετών για υποβολή στις Αρμόδιες Αρχές.
  • Συντονισμός και σωστή συνεννόηση με όλους τους συμβούλους μελετητές και συνεργάτες.
  • Επίβλεψη καθ’ όλη την διάρκεια κατασκευής έργων και καθημερινή επικοινωνία με τους άμεσα εμπλεκόμενους – επιστάτες των έργων.

Παρακαλώ όπως οι ενδιαφερόμενοι στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα μαζί με συνοδευτική επιστολή καθώς και το πορτφόλιο τους στο architect2@garpozisdevelopments.com

Προθεσμία υποβολής αιτήσεων μέχρι την Παρασκευή 15/09/2023