Find a Job

Ηλεκτρολόγος / Ηλεκτρονικός Μηχανικός – Μηχανικός Βιοϊατρικής

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#BI57683
Type: Full time

Η εταιρία Biotronics Ltd, κορυφαία εταιρεία στην Κύπρο στον τομέα του επιστημονικού εξοπλισμού, αναλυτικών, ιατρικών και διαγνωστικών οργάνων με κύριο πελατολόγιό της κλινικά εργαστήρια, διαγνωστικά κέντρα, νοσηλευτήρια, ερευνητικά και εκπαιδευτικά ιδρύματα, ζητά για άμεση πρόσληψη:

Ηλεκτρολόγο/ηλεκτρονικό μηχανικό ή πτυχιούχο βιοϊατρικής τεχνολογίας για το τμήμα service και εφαρμογών

Καθήκοντα θέσης:

  • Επιστημονική και τεχνική υποστήριξη ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού.
  • Εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού και εκπαίδευση χειριστών .
  • Επισκευή, συντήρηση και επαλήθευση καλής λειτουργίας του εξοπλισμού.
  • Τηλεφωνική και άλλη υποστήριξη των πελατών της εταιρείας.

Απαιτούμενα Προσόντα Θέσης:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου / Ηλεκτρονικού Μηχανικού ή πτυχίο Βιοιατρικής τεχνολογίας
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση στη διαχείριση λογισμικών συστημάτων, δικτύων και ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση προτιμητέα

Προσφέρεται πολύ καλό πακέτο απολαβών.

Αποστολή Βιογραφικού αναγράφοντας ως θέμα: Ref: Service Engineer Vacancy, στο: info@biotronics.com.cy

Για περαιτέρω πληροφορίες και αιτήσεις μπορείτε να απευθύνεστε: Λεωφ. Μεγάλου Αλεξάνδρου 7, Λατσιά 2233, Τηλ. 22-467890, Φαξ 22-764614 info@biotronics.com.cy