Find a Job

Sales representative (Nicosia)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#EF57690
Type: Full time

Αναζητάτε μια καριέρα στις πωλήσεις; Αν θες τον τίτλο του/της επαγγελματία Πωλητή/τριας δήλωσε τώρα το ενδιαφέρον σου για να ενταχθείς στην ομάδα της EU FOODS!

Η εταιρεία EU FOODS & BEVERAGES LTD δραστηριοποιείται στην Κυπριακή αγορά και εξειδικεύεται στο εμπόριο τροφίμων και ποτών (εισαγωγές / εξαγωγές) Παγκύπρια. Αναζητά να προσθέσει στο ήδη καταρτισμένο ανθρώπινο δυναμικό της Πωλητή/τρια στην Επαρχία Λευκωσίας.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Δημιουργία και διαχείριση σχέσεων με νέους και υφιστάμενους πελάτες
  • Ανάπτυξη γκάμας προϊόντων σε καινούριους και υφιστάμενους πελάτες
  • Συνεχείς επαφές και παρακολούθηση πελατολογίου
  • Είσπραξη βάση της πιστωτικής πολιτικής
  • Εκπροσώπηση της εταιρίας, του οράματος και των αξιών της

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων στον κλάδο εστίασης τουλάχιστον 3 χρόνια.
  • Καλή γνώση αγγλικών & Ελληνικών (verbal & written)
  • Πολύ Καλή γνώση και χειρισμός υπολογιστή και tablet (Microsoft office, email, google calendar)
  • Ικανότητες λήψης πρωτοβουλίας & διαπραγμάτευσης
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια
  • Οργανωτικές ικανότητες χρόνου & Ευελιξία ωραρίου βάση πελατολογίου

Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και τηλέφωνο
  • Δυνατότητες εξέλιξης
  • Εκπτώσεις σε αγορές προϊόντων της εταιρίας
  • Εκπτώσεις σε επιχειρήσεις πελατών μας

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@eufoodscyprus.com

Για Περισσότερες πληροφορίες τηλεφωνήστε στο 7000 9293

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα πιο πάνω κριτήρια, δεν θα αξιολογηθούν. Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν άκρως εμπιστευτικές.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?