Find a Job

Τεχνικός Ηλεκτρολογίας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#ML58985
Type: Full time

Η εταιρεία MEKELLTD που εδρεύει στη Λεμεσό, δραστηριοποιείται στον τομέα της επεξεργασίας του νερού, λυμάτων, υγρών και στερεών αποβλήτων. Αναλαμβάνει το σχεδιασμό, μελέτη εφαρμογής, κατασκευή, λειτουργία και συντήρηση έργων υποδομής στον τομέα του Περιβάλλοντος, σε όλη την Κύπρο.

Περιγραφή Θέσης

Ζητείται άτομο για τη θέση Τεχνικού Ηλεκτρολογίας.

Καθήκοντα:

  • Εγκατάστασηβιομηχανικού ηλεκτρολογικού εξοπλισμού
  • Εγκατάσταση βιομηχανικού ηλεκτρολογικού πίνακα (controlpanels)/ επιδιορθώσεις/ μετατροπές
  • Τήρηση προγράμματος συντήρησης και ετοιμασία εκθέσεων που απαιτούνται
  • Να διαβάζει σχέδια ηλεκτρολογικής εγκαταστάσεως και να προετοιμάζει το έργο
  • Να Ακολουθεί τις διαδικασίες της εταιρείας

Προσόντα:

  • Γνώση Ελληνικών και Αγγλικών (Γραπτή και Προφορική)
  • Απόφοιτος Τεχνικής Σχολής τομέα ηλεκτρολογίας
  • Προϋπηρεσία/Εμπειρία στον τομέα που ασχολείται η εταιρεία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος

Προσόντα:

Ωράριο: 07:00 - 15:30

Μηνιαίος Μισθός (μικτός): 1,600 - 2,000 (αναλόγως προσόντων)

Αποστολή Βιογραφικού Σημειώματος ηλεκτρονικά στο: hr@mekel.com.cy