Find a Job

Production Supervisor

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#MP59572
Type: Full time

Εργασία με σύστημα βάρδιας: 07:00 -15:30 & 14:30-23:00

H Mundipharma Pharmaceuticals επεκτείνει τη γραμμή παραγωγής της και αναζητεί δυναμικό και υπεύθυνο άτομο για τη θέση του Επόπτη Παραγωγής.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Βεβαιώνεται για την σωστή εφαρμογή του προγράμματος της παραγωγής σύμφωνα με τις οδηγίες του προϊστάμενου του.
  • Έχει την κύρια ευθύνη για την επίβλεψη της τάξης, του ωραρίου και της συμπεριφοράς από όλο το προσωπικό της βάρδιας. Σε συντονισμό με τον προϊστάμενο ή με την διεύθυνση χειρίζεται προβλήματα πειθαρχίας και συμπεριφοράς.
  • Διασφαλίζει την παραγωγικότητα και την ποιότητα εργασίας από όλο το προσωπικό της βάρδιας.
  • Εντοπίζει και να αναφέρει έγκαιρα στο μηχανολογικό τμήμα τυχών μηχανικές βλάβες και να βεβαιώνεται για την έγκαιρη διόρθωση του προβλήματος.
  • Επιβλέπει την αλλαγή γραμμής και βεβαιώνεται ότι γίνεται με βάση της διαδικασίες.
  • Ελέγχει και συμπληρώνει έγγραφα παραγωγής
  • Συνεργάζεται με τα υπόλοιπα τμήματα για τη διασφάλιση της εύρυθμής λειτουργίας του τμήματος.
  • Διασφαλίζει την τήρηση των Κανόνων Ασφάλειας στους χώρους της παραγωγής από όλο το προσωπικό και ενημερώνει την Λειτουργό Ασφάλειας και Υγείας για επικίνδυνες καταστάσεις ή συμπεριφορές
  • Διασφαλίζει την συνεχή τήρηση των απαιτήσεων των Κανόνων Ορθής Παρασκευαστικής Πρακτικής (GMP).
  • Εκπαιδεύει το προσωπικό της παραγωγής και αξιολογεί το επίπεδο κατανόησης ανα τακτά χρονικά διαστήματα.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου προτιμητέο
  • Κάτοχος απολυτηρίου Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής
  • Εργασία σε χώρο παραγωγής φαρμάκων θα θεωρηθεί πλεονέκτημα
  • 3-5 χρόνια εμπειρία σαν υπεύθυνος διαχείρισης ομάδας παραγωγής
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Ικανότητα διαχείρισης συγκρούσεων
  • Καλή γνώση της Αγγλική γλώσσας.
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.

Τι προσφέρουμε:

Ελκυστικό πακέτων απολαβών που περιλαμβάνει 13ο μισθό, ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, Ταμείο Προνοίας, έκπτωση στα εταιρικά προϊόντα, ιατρό εργασίας, επίδομα βάρδιας, ομαδικές δραστηριότητες και πολλά άλλα.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο hr@mundipharma.com.cy. Επίσης μπορούν να συμπληρώσουν την αίτηση εργοδότησης στα γραφεία της εταιρείας στη Βιομηχανική Περιοχή Ιδαλίου (τηλ: 22815656)

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικότητας. Η Mundipharma Pharmaceuticals είναι εργοδότης ίσων ευκαιριών.