Find a Job

Αποθηκάριος (Τμήμα Logistics)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#DI62777
Type: Full time

Το BoConcept Λευκωσίας ζητά άτομο στην θέση Αποθηκάριου στο τμήμα Logistics.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση και έλεγχος αποθήκης.

  • Οργάνωση και επίβλεψη προσωπικού αποθήκης.

  • Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίηση.

  • Ετοιμασία παραγγελιών για παράδοση.

  • Διαχείριση και επίλυση θεμάτων που μπορεί να προκύψουν σε παραδόσεις.

  • Υπεύθυνος/η για την οργάνωση και λειτουργία της αποθήκης.

  • Ενημέρωση συστήματος εταιρείας σχετικά με παραγγελίες, παραδόσεις και άλλων θεμάτων.

  • Οποιαδήποτε άλλα καθήκοντα που σχετίζονται με αυτό τον ρόλο.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση είναι απαραίτητη.

  • Δεξιότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και συνεργασίας.

  • Δεξιότητες ηλεκτρονικού υπολογιστή.

  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας.

  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας.

  • Απαραίτητο δίπλωμα οδήγησης.

  • Απαραίτητο δίπλωμα περονοφόρου ανυψωτικού οχήματος (forklift).

Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Για να κάνετε αίτηση, παρακαλώ στείλτε το βιογραφικό σας στα e-mailchristina@delrock.com.cy&costas@delrock.com.cy

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 22464727.