Find a Job

Παγκύπριος Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό - Εκπαιδευτής/τρια Κέντρου Ενηλίκων επαρχίας Λεμεσού & Λευκωσίας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CA63033
Type: Full time

2 Θέσεις Εργασίας: Εκπαιδευτής/τρια Κέντρου Ενηλίκων επαρχίας Λεμεσού & Λευκωσίας.

Ο Παγκύπριος Σύνδεσμος για Άτομα με Αυτισμό, ένα από τα μεγαλύτερα σωματεία με πάνω από 30 χρόνια προσφοράς στη Κυπριακή κοινωνία αναζητά για τα κέντρα ενηλίκων στην Επαρχία Λεμεσού & Λευκωσίας

Εκπαιδευτή/τρια

Η εργασία αφορά στη καθημερινή υποστήριξη των εξυπηρετούμενων στα κέντρα ενηλίκων του Συνδέσμου ως μέλος της ομάδας εκπαιδευτών / φροντιστών

Καθήκοντα:

• Υποστήριξη της διαβίωσης των εξυπηρετούμενων (κατά τις ώρες λειτουργίας των προγραμμάτων του κέντρου)

• Μεταφορά των εξυπηρετούμενων

Προσόντα:

• Απολυτήριο Λυκείου

• Δίπλωμα οδήγησης Β’ κατηγορίας

Προϋπηρεσία σε σχετική θέση ή/και πτυχίο τριτοβάθμιας εκπαίδευσης θα θεωρηθούν ως επιπρόσθετα προσόντα

Παροχές:

• Πενθήμερη 8ωρη απασχόληση

• Μισθοί και κοινωνικές ασφαλίσεις σύμφωνα με την νομοθεσία.

• 13ος Μισθός

• Συνεχή εκπαίδευση

• Συμμετοχή σε Ευρωπαϊκά Προγράμματα

Οι ενδιαφερόμενοι/νες μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό στη διεύθυνση: info@autismsociety.org.cy έως τις 21/01/2024 ώρα 12:00.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?