Find a Job

Οδηγός - Διανομέας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#IB63124
Type: Full time

Αναζητούμε Οδηγό - Διανομέα με επαγγελματική αδεια φορτηγού. Μπορείς να στείλεις το βιογραφικό σου στη διεύθυνση: info@insbestworldfoods.com ή να τηλεφωνήσεις στο 97432800.

Καθήκοντα / Υπευθυνότητες:

  • Φόρτωση και εκφόρτωση εμπορευμάτων απο το φορτηγό
  • Παράδοση εμπορευμάτων στους πελάτες

Προσόντα:

  • Κάτοχος Απολυτηρίου Λυκείου ή Τεχνικής Σχολής.
  • Κάτοχος άδειας φορτηγού και επαγγελματικής άδειας
  • Προηγούμενη εμπειρία θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας

Προσφέρονται:

  • Ελκυστικό Πακέτο Απολαβών (13ος μισθός)
  • Προοπτικές Ανέλιξης

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν απόλυτης εχεμύθειας και αφού αξιολογηθούν, θα γίνει επικοινωνία με τα άτομα που πληρούν τα προσόντα, για διευθέτηση συνέντευξης.