Find a Job

Βοηθός Τμήματος Πωλήσεων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#LT64409
Type: Full time

Η εταιρεία Lubrichem Trading Limited, με έδρα την Λευκωσία, ζητά να προσλάβει άτομο για το τμήμα πωλήσεων.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Καλή γνώση των Microsoft Office.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα να εργάζεται υπό πίεση και τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Πτυχίο Μάρκετινγκ ή Διοίκηση Επιχειρήσεων ή άλλο σχετικό τομέα εκπαίδευσης, θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Ομαδικό πνεύμα και ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Οργανωτικές δεξιότητες.
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα θέσης:

Συμμετοχή, οργάνωση, υποβοήθηση, και παρακολούθηση της ομάδας Πωλήσεων.

Οφέλη:

  • 13ος μισθός
  • Κάλυψη ΓΕΣΥ
  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών βάση προσόντων και εμπειρίας.
  • Ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: c.christou@lubrichem.com , αναγράφοντας τη θέση την οποία ενδιαφέρονται.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που θα προχωρήσουν σε συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικής μεταχείρισής.