Find a Job

Τεχνικός Ηλεκτρολoγίας

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CE64826
Type: Full time

Η εταιρεία CHR. M. PAPADOPOULOS LTD που δραστηριοποιείται στον τομέα των Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων, Συστημάτων Ασφάλειας και Αυτοματισμών, με έργα σε όλες τις επαρχίες, ζητά για άμεση πρόσληψη έμπειρους/ες Τεχνικούς Ηλεκτρολογίας με μόνιμη διαμονή την επαρχία Λεμεσού.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Τεχνικής Σχολής στον κλάδο Ηλεκτρολογίας
  • Προηγούμενη πρακτική εμπειρία, στην εκτέλεση ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων με επιτυχίες και χωστές συρματώσεις
  • Βασική γνώση Η/Υ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητες ιεράρχησης προτεραιοτήτων και διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα, επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα
  • Ευγένεια με υποψήφιο αλλά και το υφιστάμενο πελατολόγιο της εταιρείας
  • Λευκό Ποινικό Μητρώο

Επιπρόσθετα Προσόντα:

  • Άδεια Οδήγησης
  • Ανάγνωση, κατανόηση και υλοποίηση Ηλεκτρολογικών Σχεδίων
  • Αντιμετώπιση προβλημάτων σε Ηλεκτρολογικές Εγκαταστάσεις

Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση συστημάτων ασφαλείας
  • Εγκαταστάσεις σωληνώσεων, φωτιστικών και ηλεκτρολογικών εξαρτημάτων

Η εταιρεία παρέχει πλήρης και συνεχής εκπαίδευση σε όλα τα συστήματα ασφάλειας και στην εξέλιξη της τεχνολογίας των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων καθώς και τη δυνατότητα μακροχρόνιας απασχόλησης.

Μισθός πολύ ικανοποιητικός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στην ηλεκτρονική διεύθυνση: info@cmp-security.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?