Find a Job

Γραφίστας/Γραφίστρια για το χειρισμό Γεννήτριας Χαρακτήρων – Character Generator

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#AL65249
Type: Full time

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Γραφίστας/Γραφίστρια για το χειρισμό Γεννήτριας Χαρακτήρων – CharacterGenerator

Καθήκοντα:

Ο χειρισμός γεννήτριας χαρακτήρων – character generator για τη συγγραφή ηλεκτρονικών τίτλων και δημιουργία γραφικών για τις ανάγκες του δελτίου ειδήσεων και άλλων εκπομπών του Αντέννα.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δίπλωμα πανεπιστημίου ή κολλεγίου με ειδικότητα στα πολυμέσα Multimedia Design, ή άλλο συναφή κλάδο
  • Καλή γνώση των λογισμικών προγραμμάτων Photoshop και After Effects
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας και ορθογραφίας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Ωράριο εργασίας:

Σύστημα βάρδιας, πέντε μέρες την εβδομάδα, Δευτέρα με Κυριακή.

Αιτήσεις γίνονται δεκτές με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος μέχρι τις 24/03/2024 στο hr@antenna.com.cy με θέμα «HR03.2024 – Γραφίστας/Γραφίστρια - CharacterGenerator». Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο εάν επιλεγείτε ως υποψήφιος/υποψήφια.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Προσωπικού του Αντέννα στο 22200200.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?