Find a Job

Εργαζόμενος Αποθήκης Logistics

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#GT70328
Type: Full time

Η εταιρεία μας επεκτείνεται και ψάχνει για ένα δυναμικό και υπεύθυνο άτομο για Εργαζόμενο Αποθήκης στο τμήμα Logistics για να ενταχθεί στην ομάδα μας! Αν έχεις πάθος για την οργάνωση και τη διαχείριση αποθηκών, διαθέτεις άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και αναζητάς μια νέα επαγγελματική πρόκληση, τότε εσύ είσαι αυτός/αυτή που ψάχνουμε!

Κύριες Αρμοδιότητες: :

  • Παραλαβή, έλεγχος και καταγραφή προϊόντων.
  • Τακτοποίηση και διαχείριση των αποθεμάτων στην αποθήκη.
  • Προετοιμασία και αποστολή παραγγελιών.
  • Χρήση συστημάτων διαχείρισης αποθήκης
  • Επίβλεψη της ασφάλειας και καθαριότητας της αποθήκης.
  • Συνεργασία με άλλες ομάδες για την εξασφάλιση της εύρυθμης λειτουργίας της εφοδιαστικής αλυσίδας.
  • Υποστήριξη στην καταγραφή και ανάλυση δεδομένων αποθήκης.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Βασικές γνώσεις χειρισμού υπολογιστή και λογισμικού διαχείρισης
  • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό περιβάλλον.
  • Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στη λεπτομέρεια.
  • Καλή φυσική κατάσταση για την εκτέλεση χειρωνακτικών εργασιών.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης.
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη.
  • Πενθήμερη εργασία

Αν ενδιαφέρεσαι να γίνεις μέρος της δυναμικής μας ομάδας, στείλε το βιογραφικό σου στο career@transwaycy.com ή επικοινώνησε μαζί μας στο 25564644 Δημήτρης Χαραλάμπους.

Μην το χάσεις! Κάνε το επόμενο βήμα στην καριέρα σου τώρα!