Find a Job

Τεχνικός παραγωγής

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#KA70504
Type: Full time

Τεχνικός παραγωγής, Λευκωσία

Ο πελάτης μας

Ο πελάτης μας, βιομηχανία τροφίμων με έδρα τη Λευκωσία, ζητά για άμεση πρόσληψη Τεχνικό Παραγωγής για τη μονάδα παραγωγής του.

Κύρια καθήκοντα

  • Η διατήρηση της καλής κατάστασης και της λειτουργικότητας των μηχανημάτων, του εξοπλισμού και των εγκαταστάσεων.
  • Η προληπτική συντήρηση και η αποκατάσταση βλαβών των μηχανημάτων και του εξοπλισμού της εταιρείας.
  • Η εφαρμογή των οδηγιών συντήρησης του εξοπλισμού της εταιρείας.

Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία ως τεχνικός παραγωγής.
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρολογικών και μηχανολογικών συστημάτων.
  • Γνώση γενικών διαδικασιών και μεθόδων συντήρησης.
  • Χειρωνακτική επιδεξιότητα και δεξιότητες επίλυσης προβλημάτων.
  • Απολυτήριο λυκείου ή ισοδύναμο.
  • Απολυτήριο τεχνικής σχολής ή δίπλωμα επαγγελματικής κατάρτισης ή δίπλωμα τριτοβάθμιας τεχνικής κατεύθυνσης θα αποτελέσει πλεονέκτημα.

Απολαβές και ωφελήματα

Προσφέρεται ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.

Αιτήσεις

Για υποβολή αίτησης, οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο hr@kyprianides.com με τη σημείωση «Αίτηση για θέση Τεχνικού Παραγωγής».

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

www.kyprianides.com

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?