Find a Job

Δρομολογητής / Ελεγκτής (Διπλός Ρόλος)

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#OS70534
Type: Full time

Η Εταιρεία Οργανισμός Συγκοινωνιών Πάφου ΛΤΔ (Ο.ΣΥ.ΠΑ) στα πλαίσια ανάληψης της Σύμβασης Δημόσιων Επιβατικών Μεταφορών στην Πάφο για τα επόμενα 10 χρόνια , ζητά να προσλάβει Δρομολογητή/Ελεγκτή στην Πάφο.

Καθήκοντα και Υποχρεώσεις:

  • Οργάνωση και τήρηση των δρομολογιών σε καθημερινή βάση.
  • Ενημέρωση Συστήματος Τηλεματικής με το καθημερινό πρόγραμμα εργασίας των οδηγών.
  • Έλεγχος δεικτών απόδοσης μέσω του συστήματος τηλεματικής.
  • Έλεγχος για τη σωστή εφαρμογή των δρομολογιών τόσο μέσω του συστήματος τηλεματικής όσο και εντός του λεωφορείου.
  • Παροχή πληροφοριών στους επιβάτες της εταιρείας μέσω τηλεφώνου.
  • Επικοινωνία με τους οδηγούς για επίλυση προβλημάτων εν ώρα εργασίας.
  • Πραγματοποίηση ελέγχων εντός των Λεωφορείων για την ορθή εφαρμογή της πολιτικής εισιτηρίων.
  • Ημερήσιος ελέγχος των δρομολογίων που πραγματοποιούνται μέσω των αναφορών του συστήματος τηλεματικής.
  • Συνεργασία με τον Υπεύθυνο τμήματος δρομολόγησης για το συντονισμό των Διαδρομών και Δρομολογίων.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Άριστες Γνώσεις ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Ms Office).
  • Απαραίτητη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας.
  • Πανεπιστημιακός τίτλος στα Οικονομικά ή άλλο συναφή κλάδο θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.

Ωράριο και Απολαβές:

  • Εργασία πλήρους απασχόλησης με σύστημα βάρδιας.
  • Προσφέρεται ένα ελκυστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων και πείρας.
  • 13ος μισθός
  • 20 μέρες πληρωμένη άδεια
  • Ταμείο προνοίας με την ολοκλήρωση της δοκιμαστικής περιόδου 6 μηνών.

Παρακαλούμε όπως οι αιτήσεις και βιογραφικά να αποσταλούν στο email: hr@pafosbuses.com μέχρι την 10/08/2024 ή να παραδοθούν στα γραφεία της εταιρείας στην πιο κάτω διεύθυνση:

Μιχαλάκη Σαββίδη 10, Βιομηχανική Περιοχή Μεσόγης , Πάφος/Τηλέφωνο 26934252

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?