Find a Job

Υπεύθυνη/ος Καταστήματος

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#SB70683
Type: Full time

H Sigma Bakeries Ltd, ζητά για άμεση πρόσληψη έμπειρο άτομο για τη θέση του/της Υπεύθυνου/ης Καταστήματος.

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος/η για την επίτευξη των στόχων του καταστήματος.

  • Να διασφαλίζει την εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος.

  • Επικοινωνία με προμηθευτές, τεχνικούς και συνεργάτες.

  • Να διατηρεί υψηλό το επίπεδο εξυπηρέτησης πελατών.

  • Να προγραμματίζει και οργανώνει τις καθημερινές εργασίες στο κατάστημα και να διασφαλίζει την σωστή εικόνα του καταστήματος καθώς και το ήθος και ομαδικό πνεύμα της ομάδας του.

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

  • Με γνώση & εμπειρία στον τομέα διαχείρισης καταστημάτων/χώρου εστίασης και προσωπικού.

  • Με πρωτοβουλία, υπευθυνότητα, οργανωτικό πνεύμα και σωστό προγραμματισμό προτεραιοτήτων.

  • Να ενεργεί με τιμιότητα, ήθος και επαγγελματισμό.

  • Να είναι άτομο συνεργάσιμο, οργανωτικό, επικοινωνιακό.

  • 6ήμερη εργασία (συμπεριλαμβανομένων Σαβ/Κύριακων)

  • Μέρα ρεπό καθημερινή.

  • Εξαιρετικό πακέτο απολαβών και σταθερό εργασιακό περιβάλλον.

Αποστολή βιογραφικών: Παρακαλείστε όπως αναφέρετε τη θέση την οποία αιτείστε. work@sigmabakeries.com