Find a Job

Παραλήπτης/ρια

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CP71085
Type: Full time

Καθήκοντα

  • Παραλαβή προϊόντων από προμηθευές
  • Επίλυση τυχόν προβλημάτων κατά την παραλαβή
  • Ετοιμασία και έλεγχος εσωτερικών εγγράφων
  • Επιστροφή προϊόντων στους προμηθευτές
  • Συμμετοχή στην ετήσια ή έκτακτη απογραφή αποθεμάτων
  • Συμβολή στη γενική οργάνωση και καθαριότητα των χώρων της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Ομαδικό πνεύμα, υπευθυνότητα, προθυμία, ευγένεια.
  • Οργανωτικές δεξιότητες.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων.
  • Ευελιξία, δυναμισμός, υπευθυνότητα, ικανότητα απόδοσης υπό συνθήκες πίεσης
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Προσφέρεται ανταγωνιστικό πακέτο απολαβών αναλόγως προσόντων.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: jobs@papantoniou.com.cy αναφέροντας τον κωδικό θέσης SP07.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με το Τμήμα Προσωπικού στο τηλ: 26936600/26221101