Find a Job

Εξωτερικοί Πωλητές

#EG71816
Type: Full time / Part time
E.M.C GIORGALLOS HOME CARE SYSTEMS

Με εμπειρία 110 χρόνων στο κομμάτι των πωλήσεων, αναζητούμε τον επόμενο συνεργάτη μας για το τμήμα των πωλήσεων. Εάν η πρόκληση και η ανάπτυξη είναι κάτι που σε ενδιαφέρει, τότε είμαστε έτοιμοι να σου παρέχουμε την εκπαίδευση και την ευκαιρία να αλλάξεις την ζωή σου και να πραγματοποιήσεις τους στόχους σου.

Περιγραφή Θέσης:

  • Πώληση και προώθηση προϊόντων
  • Ενημέρωση υποψήφιων πελατών για τα πακέτα προσφορών της εταιρείας
  • Δειγματισμός Προϊόντων

Απαιτούμενα Προσόντα :

  • Ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα
  • Ενθουσιασμός, θετικότητα, υπευθυνότητα και ευγένεια
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Στόχευση στο αποτέλεσμα
  • Εμπειρία στις πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άδεια οδήγησης ( αυτοκίνητο)

Προσφέρουμε :

  • Ελκυστικό και ολοκληρωμένο πακέτο απολαβών
  • Υψηλό Bonus
  • Ταξίδια αναψυχής στο εξωτερικό, 3 φορές τον χρόνο, με όλα τα έξοδα πληρωμένα από την εταιρεία
  • Συνεχή Εκπαίδευση και Ανάπτυξη στην Κύπρο και στο εξωτερικό.

Αποστολή βιογραφικού με τίτλο ‘’SALES’’ στο email: DPS@Κirby-Cyprus.eu