Find a Job

Ταμίας - Εκδότης/τρια Τιμολογίων

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#CK72175
Type: Full time

Η εταιρεία Χρ. Καποδίστριας και Υιοί Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των ανταλλακτικών αυτοκινήτων, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της, ζητά να προσλάβει Ταμία - Εκδότη/τρια Τιμολογίων για το κεντρικό κατάστημα της στο Καϊμακλί.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση συναλλαγών με πελάτες.
  • Είσπραξη πληρωμών.
  • Έκδοση αποδείξεων και επιστροφή χρημάτων.
  • Διεκπεραίωση των διαδικασίων που απαιτούνται στο Λογισμικό της εταιρείας.
  • Έλεγχος ταμείου.
  • Ευγένεια προς τους πελάτες και άμεση εξυπηρέτηση.
  • Συγκέντρωση και επίδειξη μεγάλης προσοχής στο χειρισμό του ταμείου.
  • Αντικατάσταση συναδέλφου σε άλλο κατάστημα σε περίπτωση που καθίσταται ανάγκη λόγω απουσίας αυτού.
  • Τυχόν άλλες εργασίες οι οποίες μπορεί να ανατεθούν από τον Υπεύθυνο του Καταστήματος.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου.
  • Πτυχίο ή δίπλωμα απο αναγνωρισμένη Σχολή Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.
  • Εργασιακή εμπειρία ως ταμίας ή σε παρεμφερή θέση στο χώρο των πωλήσεων θα είναι σημαντικό προσόν.
  • Καλή γνώση Η/Υ.
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης.
  • Αξιόλογες δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης χρόνου.
  • Προσανατολισμός στην ικανοποίηση πελατών.
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Άλλες Πληροφορίες:

  • Ωράριο εργασίας Δευτέρα μέχρι Παρασκευή από τις 08:00 μέχρι τις 17:30.
  • 13ος μισθός.
  • Ταμείο Προνοίας

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλείστε όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο HR@chrkapodistrias.com ή να επικοινωνήσετε τηλεφωνικώς στο 22620010.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?