Find a Job

Υπεύθυνος/η Συντονισμού Αποθήκης

#JM72250
Type: Full time
J.L Motorace

Η εταιρεία J.L. Motorace Ltd, ένας από τους κορυφαίους προμηθευτές εξαρτημάτων μοτοσυκλέτας, ειδών ρουχισμού και εξοπλισμού για τον αναβάτη, αναζητά έμπειρο άτομο για πλήρη απασχόληση στο Τμήμα Αποθήκης στη Λευκωσία.

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την οργάνωση της αποθήκης (παραλαβή προϊόντων, καταμέτρηση, τοποθέτηση και σωστή διάταξη των προϊόντων).
  • Προετοιμασία και διεκπεραίωση παραγγελιών.
  • Χρήση συστήματος διαχείρισης αποθεμάτων (Stock control system) για τον εντοπισμό προϊόντων και την έκδοση τιμολογίων.
  • Διασφάλιση υψηλού επιπέδου καθαριότητας και τάξης στην αποθήκη.

Απαραίτητα προσόντα:

  1. Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας και βασική γνώση της αγγλικής.
  2. Άριστη χρήση Η/Υ και προγραμμάτων Microsoft Office.
  3. Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση.
  4. Ικανότητα οργάνωσης, ευελιξίας και τήρησης προτεραιοτήτων.
  5. Ομαδικό πνεύμα και συνεργατικότητα.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών με παροχή 13ου μισθού.
  • Σύγχρονο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας.
  • Ευχάριστο, νεανικό και αξιοκρατικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη επιχείρηση.

Ώρες Εργασίας: Δευτέρα έως Παρασκευή, από 9:00 π.μ. - 13:00 και 14:00 - 18:00.