Find a Job

Βοηθός Ταπετσάρη

This job post is expired. You can search for other jobs here at www.carierista.com.

#EG72498
Type: Full time

Η Εταιρειά Επιπλώσεις Γ. Αλεξάνδρου Λτδ, λόγω Επέκτασης των εργασιών της ζητά να προσλάβει για άμεση εργοδότηση, υπεύθυνα και δραστήρια άτομα για τη θέση Βοηθός Ταπετσάρη για πλήρη απασχόληση.

Καθήκοντα :

  • Διενέργεια γενικών καθηκόντων παραγωγής επίπλων
  • Προετοιμασία παραγγελιών και φόρτωμα τους στα φορτηγά της εταιρείας
  • Τήρηση των κανόνων ασφαλείας στο χώρο εργασίας ακολουθώντας τις οδηγίες της εταιρείας
  • Παράδοση παραγγελιών σε όλη την Κύπρο

Προσόντα :

  • Καλή γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Ομαδικότητα και ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα