Find a Job

Aποθηκάριος

#DC72583
Type: Full time
Domochemica Co. Ltd

Η Δομοχημική Εταιρεία Λτδ, η οποία δραστηριοποιείται απο το 1968 στον τομέα εμπορίου εξειδικευμένων δομικών υλικών, ζητά να προσλάβει Αποθηκάριο για την αποθήκη της στη Λεκωσία.

Καθήκοντα

  • Παραλαβή και ταξινόμηση προϊόντων
  • Διαχείριση Αποθεμάτων
  • Διαχείριση εμπορευμάτων και της διαθεσιμότητας τους
  • Ετοιμασία και αποστολή προϊόντων σε πελάτες και καταστήματα
  • Έλεγχος απογραφής αποθεμάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή γνώση ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Γνώση χρήσης περονοφόρου οχήματος
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα