Find a Job

Λειτουργός Πωλήσεων Ψηφιακών Μέσων

#AL73001
Type: Full time
ANTENNA ΛΙΜΙΤΕΔ

Ο Αντέννα δέχεται αιτήσεις για την πιο κάτω θέση:

Καθήκοντα:

Η εξυπηρέτηση υφιστάμενων πελατών και η εξεύρεση και επικοινωνία με νέους πελάτες για τη συνεχή ανάπτυξη των πωλήσεων διαφημιστικού χώρου στα Ψηφιακά Μέσα του Αντέννα.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο πανεπιστημίου στο Digital Marketing ή συναφή κλάδο

  • Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση

  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνική και της Αγγλικής γλώσσας

  • Πολύ καλή γνώση του MS Office

  • Καλή γνώση ανάλυσης των δεδομένων της Google Analytics και της πλατφόρμας DFP

Αιτήσεις γίνονται δεκτές με την αποστολή βιογραφικού σημειώματος μέχρι την 2/10/2024 στο hr@antenna.com.cy με θέμα «HR06.2024 – Λειτουργός Πωλήσεων Ψηφιακών Μέσων». Θα επικοινωνήσουμε μαζί σας μόνο εάν επιλεγείτε ως υποψήφιος/υποψήφια.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Προσωπικού του Αντέννα, στο 22200200.

Do you want to receive notifications related to new job positions, career and entrepreneurship matters?