Find a Job

Άμεση πρόσληψη Υπεύθυνου/Υπεύθυνης για το κατάστημά της στην Πάφο

#WI73347
Type: Full time
WINOX

Η Εταιρεία ζητεί την άμεση πρόσληψη Υπεύθυνου/Υπεύθυνης για το κατάστημά της στην Πάφο

Καθήκοντα

  • Παροχή ποιοτικού επιπέδου εξυπηρέτησης στους πελάτες
  • Καλή γνώση προϊόντων, έλεγχος στοκ, αναπληρώσεις προϊόντων
  • Διατήρηση καλής εμφάνισης του καταστήματος

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απόφοιτος Σχολής Μέση Εκπαίδευσης
  • Καλή γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Ικανότητα εκμάθησης νέων μεθόδων και συστημάτων
  • Ικανότητα άμεσης διεκπεραίωσης διαδικασιών
  • Σοβαρότητα, υπευθυνότητα και αξιοπιστία στην εκτέλεση καθηκόντων
  • Επαγγελματικές επικοινωνιακές ικανότητες με πελάτες και συνεργάτες