Find a Job

Νοσηλευτές/τριες Χειρουργείου

#DR73591
Type: Full time
DART RECRUITMENT

Εκ μέρους πελάτη μας, γνωστή γυναικολογική/μαιευτική κλινική στη περιοχή Πέτρου και Παύλου στην Λεμεσό, αναζητούμε Νοσηλευτές/τριες Χειρουργείου για να ενταχθούν στην ομάδα.

Προσόντα:
. Πτυχίο ή αντίστοιχα προσόντα στη Γενική Νοσηλευτική
. Πολύ καλή γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
. Ακεραιότητα χαρακτήρα και υπευθυνότητα
. Οργανωτικές και διοικητικές ικανότητες
. Πρωτοβουλία και ειλικρίνεια

Καθήκοντα:
. Παροχή γενικών υπηρεσιών νοσηλευτικής
. Προετοιμασία χειρουργείων
. Διαχείριση της διανομής φαρμάκων και άλλων παρεμβάσεων για θεραπεία
. Διασφάλιση υγειονομικών προτύπων και ασφάλειας
. Παρακολούθηση της κατάστασης των ασθενών

Παροχές:
. Ελκυστικό πακέτο απολαβών
. 13ο μισθό
. Οργανωμένο, σύγχρονο και ασφαλές περιβάλλον εργασίας
. Επιλογή εβδομαδιαίου ωραρίου εργασίας: 3 μέρες x 12 ώρες ή 6 μέρες x 6 ώρες ή 5 μέρες x 8 ώρες

Τέλος, η Dart Recruitment θα είναι συνεχώς δίπλα στο άτομο που θα επιλεχθεί για να τον/την υποστηρίζει σε θέματα καριέρας.

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους εδώ.