Find a Job

Βοηθός Αποθήκης – Οδηγός

#MT73952
Type: Full time
M.G. Timinis & Sons Ltd

Η εταιρεία Μ.G. TIMINIS αναζητά Βοηθό Αποθήκης / Οδηγό, για τα καταστήματα μας σε όλες τις πόλεις.

Καθήκοντα και Ευθύνες:

Μαζί με την ομάδα αποθήκης θα είσαι υπεύθυνος/η για:

• Την τακτοποίηση αποθεμάτων στην αποθήκη

• Ταξινόμηση και αποτελεσματική διαχείριση της διακίνησης και αποθήκευσης των εμπορευμάτων

• Διασφάλιση για την καθαριότητα και ασφάλεια της αποθήκης

• Παραλαβή και προετοιμασία φόρτωσης των εμπορευμάτων

• Μεταφορά στα διάφορα καταστήματα μας εντός και εκτός Λευκωσίας.

Απαραίτητα προσόντα:

• Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου

• Απολυτήριο Λυκείου

• Οργανωτικές δεξιότητες και αποτελεσματική διαχείριση χρόνου

• Υπευθυνότητα και σοβαρότητα

• Άτομο ευγενικό με ομαδικό πνεύμα

• Οξυδέρκεια και συνέπεια