Find a Job

Διανομέας

#GE73995
Type: Full time
Gevorest

Η Gevorest αναζητά Διανομέα για μεταφορά και συναρμολόγηση των προϊόντων της από το εργοστάσιο στο Μοναγρούλλι προς όλες τις επαρχίες.

Καθήκοντα

  • Υπεύθυνος/η για την παραλαβή, μεταφορά και συναρμολόγηση των προϊόντων όπως στρώματα, ντιβάνια, κεφαλαριές
  • Διατήρηση καλής λειτουργίας του οχήματος που χρησιμοποιεί και διενέργεια προκαθορισμένων ελέγχων (λάδια, ελαστικά, φώτα κ.τ.λ) και του εξοπλισμού του.
  • Ενεργεί πάντοτε σε όλες τις φάσεις των εργασιών του σύμφωνα με τους κανόνες ασφάλειας και υγείας
  • Σωστή και έγκαιρη διανομή σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα της εταιρίας.
  • Επαγγελματική οδήγηση και οδική συμπεριφορά
  • Να είναι τυπικός και ευγενικός (πελατοκεντρική προσέγγιση).

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος/η λυκείου ή τεχνικής σχολής