Find a Job

Service Advisor

#CP74033
Type: Full time
Char. Pilakoutas Ltd.

Ο Όμιλος Πηλακούτα, αποκλειστικός αντιπρόσωπος των εταιριών BMW, MINI, NISSAN, JAGUAR, LAND ROVER, RENAULT, DACIA στην Κύπρο, ζητά για άμεση πρόσληψη άτομο για την Εξυπηρέτηση Πελατών (Service Advisor) για κάλυψη των αναγκών στην Λευκωσία.

Αν λοιπόν ψάχνεις και εσύ έναν εργασιακό χώρο για να αναπτύξεις τις δεξιότητες και τα ταλέντα σου και να κτίσεις την καριέρα σου, σε καλούμε να ενταχθείς στην οικογένεια της εταιρείας μας.

Κύρια Καθήκοντα

  • Άριστη επικοινωνία με πελάτες
  • Συντονισμός εργασιών με τον αρμόδιο λειτουργό
  • Αποτελεσματική διάγνωση και επίλυση καθημερινών προβλημάτων που αφορούν πελάτες
  • Επίλυση ζητημάτων μέσω τηλεφώνου και ηλεκτρονικών μηνυμάτων
  • Καθημερινή καταχώρηση δεδομένων και χρήση λογισμικού προγράμματος
  • Οτιδήποτε άλλο ανατεθεί από την Διεύθυνση σχετικά με τα καθήκοντα της θέσης εργασίας

Κύρια Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός.
  • Πτυχίο μηχανολογίας ή Μηχανολογίας Αυτοκινήτων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Άριστη Γνώση Η/Υ
  • Ευγενικός και φιλικός χαρακτήρας
  • Ευχάριστη Προσωπικότητα
  • Γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας απαραίτητη
  • Απαραίτητο ενδιαφέρον για το αυτοκίνητο
  • Συμβουλευτική ικανότητα

Ωφελήματα

  • 13ο Μισθό
  • ΑΤΑ
  • Ταμείο Προνοίας
  • Ιατροφαρμακευτική Περίθαλψη

Οι ενδιαφερόμενοι/ες, καλούνται να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο hr@pilakoutasgroup.com.cy, αναφέροντας την θέση για την οποία αιτούνται.

Με την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος συγκατατίθεστε στην επεξεργασία προσωπικών δεδομένων με σκοπό την αξιολόγηση μαθησιακών και εργασιακών προσόντων.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.